В довідковій книзі «Весь Харків» за 1937 рік (стор. 111) значиться дитячий садок, що розташований в селищі Липовий гай. Це запис про найстаріший дошкільний заклад Жовтневого району. Багато років і подій минуло з тих часів: Велика Вітчизняна війна, важкі післявоєнні роки, коли у Радянському Союзі будували світле майбутнє. Змінилася назва вулиці, але заклад, в якому відбувався найважливіший, самобутній і неповторний період у становленні особистостей, продовжував жити і виховувати покоління за поколінням.

Тепер «Заклад дошкільної освіти №32 Харківської міської ради» розташований на вулиці Лисенка , 41.

Головна мета закладу – створити сприятливі умови для особистісного становлення і творчої самореалізації кожної дитини, формування її життєвої компетентності, розвитку в неї ціннісного ставлення до світу Природи, Культури, Людей, Самого Себе шляхом об’єднання та розвитку освітнього середовища дошкільного навчального закладу.

Колектив, що складається з 10 педагогів, об’єднує не просто професія, а любов до дітей. Вона дає море емоцій та стресів, неймовірне напруження, але й щасливі хвилини, коли здобуваються мікроскопічні в масштабі Всесвіту, але такі важливі й вагомі для нас перемоги, відкриваючи маляті очі на світ, даючи йому уміння чи навчаючи мистецтву жити серед людей.

З 2004 року дошкільний заклад очолювала Проніна Тетяна Валентинівна з загальним педагогічним стажем роботи 26 років.

3 2013 року дошкільний заклад очолювала Халіна Тетяна Іванівна з загальним педагогічним стажем роботи 25 років.

З 2020 року дошкільний заклад очолювала Голубнича Наталія Олександрівна з загальним педагогічним стажем роботи 4 роки

З 2023 року дошкільний заклад очолює Тарасова Ілона Володимирівна, з загальним педагогічним стажем роботи 32 роки

В установі постійно ведеться робота щодо покращення умов виховання та навчання дітей. Колектив закладу освіти №32 завжди радіє дітям і запрошує в мальовничий куточок природи, де малюки завжди оточені увагою і любов’ю.

Знайомтеся з нами: