Захист дитинства, інформаційна та соціальна політика

- Проведення профілактичної та роз'яснювальної роботи серед батьків з метою запобігання жорстокому поводженню з дітьми.

- Проведенням у закладі заходів з метою підвищення рівня обізнаності батьків, дітей та педагогічних працівників про права дитини.

- Проведення інформаційно-просвітницької роботи з метою підвищення рівня обізнаності батьків та працівників закладу щодо сучасних проявів торгівлі людьми.

- Розробка та розповсюдження інформаційних матеріалів: інформаційних листівок, продукції соціального змісту, інших інформаційних видань за різними аспектами захисту прав дітей.

- Постійний збір і ведення даних багатодітних родин.

- Організоване раннє виявлення у закладі сімей ,які потрапили у складні життєві обставини.

- Громадським інспектором проведення звірки списків дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах та перебувають на обліку служби у справах дітей Новобаварського району Управління служб у справах дітей Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради.